Vstup pro partneryMoje RC

Opravy karoserií bez poškození laku

jsme zde pro Vás již 17 let
 O firměSlužbyFotogalerieCenyObjednávkaKontakty
Úvod > O firmě

O firmě

Přijímací kancelář

Historie

Historie firmy Renove Cars má své kořeny od roku 2003, kdy jednatel Vladimír Poláček jako jediný z České republiky, absolvoval velmi náročné půlroční školení pro opravy karosérií vozidel, té doby novou technologií bez poškození laku metodou P.D.R. (Paintless Dent Removal) v zahraničí, s osmihodinovou denní výukou. Hned poté začal Vladimír Poláček – (Renove Cars) podnikat ve Velké Lečici, v malé garáži svého otce. Při založení živnosti byl Vladimír Poláček první českou firmou v České republice zabývající se opravami technologií PDR. Díky své píli a zručnosti se brzy stal velmi žádanou osobou nejen v ČR, ale také v ostatních Evropských státech. Metoda PDR zapůsobila, jak na mnoho servisů tak i na pojišťovny ohromným způsobem. V ten moment se strhla vlna prezentací, aby se mohli dnes už naši partneři přesvědčit o tom, zdali je opravdu možné deformaci vyrovnat za studena metodou PDR. Díky nesrovnatelně nižším nákladům na opravu než tomu bylo u konvenčních oprav karoserií, našla tato metoda na českém trhu rychlé uplatnění a naše původně menší společnost díky své prvotřídní práci se rychle rozrůstala. Postupem času se tedy z rodinné dílny se sídlem ve Velké Lečici stala společnost čítající několik zaměstnanců se silným zázemím a společnost, která si za dobu své působnosti vytvořila to nejlepší jméno ve svém oboru. V roce 2010, kdy Prahu postihlo silné krupobití, začal Vladimír Poláček působit v prostoru bývalého IMPEX CARU na Pankráci v Praze, kde setrval téměř 1 rok. V roce 2011 Vladimír Poláček, zakládá společnost Renove Cars s.r.o., jehož název si držel v paměti již od založení své živnosti. Na konci roku 2011 se firma Renove Cars s.r.o. přesídlila do prostoru ve Všenorech u Prahy, kde se za čas ukázalo, že vzhledem k neustálému nárůstu počtu zákazníků potřebuje firma větší prostor s lepší dostupností. Počátkem roku 2012 firma konečně nachází vhodný prostor a to ve Vestci u Prahy, kde též zakládá i své nové sídlo.

Současnost

Specializujeme se na opravy karosérií vozidel technologií PDR a vzhledem k poptávce a ucelení komplexnosti služeb nyní nabízíme i služby v oblasti péči o vozidlo a detailingu. V současné době máme své hlavní sídlo ve Vestci u Prahy, kde jsme vybudovali příjemné zázemí jak pro naši práci, tak i pohodlné prostředí pro naše zákazníky, které je nejdostupnější především zákazníkům z Prahy a Středočeského kraje. Našim zákazníkům z okresu Příbram je nejdostupnější naše pobočka v obci Svaté Pole u Dobříše. Aktuálně jsme samozřejmě dostupní i v ostatních lokalitách České republiky a to skrze naše obchodní partnery. Děláme vše pro to, abychom vždy zůstali špičkami v oboru a měli velký náskok před konkurencí. Vyvíjíme proto vlastní speciální nářadí, pomůcky a další technické vybavení s vylepšenými vlastnostmi. Zlepšujeme naše technologické pracovní postupy, které nám pomáhají zkracovat dobu opravy na minimum a zároveň zachovat tu nejvyšší kvalitu se 100% zárukou.

Budoucnost

Našim stávajícím i budoucím zákazníkům chceme i nadále zaručit 100% kvalitu a dostupnost našich služeb po celé ČR a proto budeme stále rozšiřovat naši partnerskou síť a vytvářet nové pobočky. Stále budeme vymýšlet nové technologické postupy a nástroje, které nám vždy pomohli a pomohou udržet náskok před ostatními. Chceme i nadále vytvářet nové pracovní příležitosti a předávat tak řemeslo dalším generacím. Chceme aby firma Renove Cars s.r.o. i nadále určovala tempo a směr opravcům technologií PDR aby nedocházelo k zostudování této metody a aby jméno firmy nikdy nevyhaslo stejně tak, jako kvalita a poctivost našich služeb.

Nahoru
INFORMACE
ODBĚR NOVINEK
Chcete-li být informováni o novinkách a slevových akcích, zanechte nám Váš e-mail.

PROVOZNÍ DOBA - Vestec
Pondělí:8:00 - 12:0013:00 - 17:00
Úterý:8:00 - 12:0013:00 - 17:00
Středa:8:00 - 12:0013:00 - 17:00
Čtvrtek:8:00 - 12:0013:00 - 17:00
Pátek:8:00 - 12:0013:00 - 17:00
Sobota:ZAVŘENO
Neděle:ZAVŘENO

Svátky:ZAVŘENO
RYCHLÝ KONTAKT
Renove Cars s.r.o.
Průmyslová 357
252 50 Vestec (Praha-Západ)
Česká republika
Telefon: +420 775 400 200
E-Mail: info@renovecars.cz
WEB: https://www.renovecars.cz
IČ: 24843342
DIČ: CZ24843342
Copyright © 2003 - 2020 Renove Cars s.r.o. - Opravy karosérií vozidel bez lakování metodou PDR. Všechna práva vyhrazena.
() Pro účely analýzy návštěvnosti, poskytování funkcí sociálních médií a přizpůsobení obsahu a reklam používáme soubory cookies. Používáním našich stránek s používáním cookies souhlasíte. Více informací Rozumím